This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

3x Goebel borden
Result: 20 EUR

Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.

Antieke oliekruik
Result: 20 EUR

18e - 19e Eeuwse bruin steengoed oliekruik met bruine glazuur. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinees bord
Result: 20 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.

6x Divers aardewerk
Result: 20 EUR

Zes maal divers oud/antiek aardewerk. Twee porseleinen flacons, circa 1900. Eén KPM bordje, circa 1900. Eén Porceleyne Fles bord, 1979. Eén maal Societe Maastricht Wilhelmina bord. Eén maal Nymphenbur...

5x KPM schaaltjes
Result: 20 EUR

Vijf oude/antieke Duitse K.P.M porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.

Zeer grote 'Westerwald' kruik
Result: 20 EUR

Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.

Aziatisch bord en Makkums bord
Result: 20 EUR

19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Staande lamp met latoenkoperen voet
Result: 18 EUR

Staande lamp met putti's. Historisme. Latoenkoper. Afmeting: 48 x 40 x 27 cm. In goede staat.

2 Karaffen met zilver
Result: 15 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen met zilver, 835/000. Eén karaf met gladde zilveren hals en één kleine karaf met zilveren stop. Grote karaf is gelijmd. 16x13x28cm en 10x7x18cm. In redelijk staat.

Zilveren miniatuur
Result: 15 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, waterdrager, met 2 bewegende emmers. 4x3x3cm. ca 20 gram. In goede staat.

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft
Result: 15 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

2 Delig messing haardset
Result: 15 EUR

Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.

Eigenbouw wandklok met putti.
Result: 15 EUR

Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden
Result: 15 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.

2 Meissen reliëf bonbon schalen
Result: 15 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zilveren borstel en kam
Result: 10 EUR

Borstel en kam met zilver, 835/000, peervormige borstel met zilveren houder voorzien van filetrand en een kam met zilveren houder versierd met krullen en palmetten. 17x4,5cm en 15x2,5cm.

Tabakspot + pijp.
Result: 10 EUR

Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Result: 10 EUR

Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Result: 10 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.

3 Delen Fayence
Result: 10 EUR

Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...