This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

Meissen servies 'Weinlaub'
Starting price 500 EUR

Uitgebreid Duits Meissen porseleinen servies. Decor Weinlaub. 20e Eeuw. Bestaande uit; Koffiekan, theekan, 5x ovale schalen, 2x niervormige schalen, 4x schalen (divers), 2x melkkannen, 4x eierdoppen, ...

Meissen servies 'Blümen'
Result: 750 EUR

Duits Meissen porseleinen ontbijtservies met bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, 18x kop/schotels, 17x gebaksborden. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

Oude Chinese jade Quan Yin
Starting price 2.400 EUR

Grote oude Chinese jade Quan Yin. Eén vinger af. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Kapitale grote antieke Familie Rose sierschotel
Starting price 1.300 EUR

Kapitale grote antieke octagonale Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel. Met florale en eend decor. Minimale chips rand. Afmeting: 5,5 x 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.

Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw
Result: 750 EUR

Kapitale 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Met figuren decor en keizerlijk geel. Afmeting: ø 48,2 cm. In goede staat.

Meissen set, 19e eeuw
Result: 500 EUR

19e Eeuws Duits Meissen porseleinen tete a tete. Zes-delig. Tablet K.P.M. Roomkannetje + lepel, suikerpotje, mocca kannetje + twee kop en schotels. Afmeting: 10 x 26 x 22 cm. In goede staat.

Antieke Chinese druivenschotel
Starting price 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.

Zeldzame oude Chinese Peking glazen vaas
Starting price 1.200 EUR

Zeldzaam oud Chinees Peking glazen vaas met vogel/vlinder/symbolen decor. Met signatuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Imari schaal met bronzen montuur
Starting price 800 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met verguld bronzen montuur. Afmeting: 31 x 30 cm ø. In goede staat.

Antieke Nympfenburg beeldengroep
Starting price 250 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Grote Majolica huzaar
Result: 225 EUR

Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Grote antieke Quan Yin
Starting price 1.000 EUR

Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Grote antieke Quan Yin
Starting price 1.000 EUR

Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Lot Herend servies (50x)
Result: 450 EUR

Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...

Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Starting price 700 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.

2x Antieke Duitse vazen, 1915
Starting price 225 EUR

Twee grote antieke Duitse Jugendstil keramieken vazen. Circa 1915. Gemerkt 'Norich Nürnberg J.V.S.'. Eén vaas beschadigd, andere chip. Afmeting: 47 x 19 x 19,5 cm. In redelijke staat.

5-Delig Delfts kaststel
Result: 310 EUR

18e Eeuwse lampetkan, gemerkt vijf-delig kaststel met chinoisserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 20 - 31 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese trompetvaas
Starting price 1.500 EUR

Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen trompetvaas met hoogwaardigheidsbekleders optocht en florale decor. Prachtige kleurstelling. Gelijmd. Afmeting: 41,5 x 18,8 cm ø. In matige toestand.

Grote antieke Quan Yin
Starting price 1.000 EUR

Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Oude/antieke Quan Ying
Result: 775 EUR

Oude/antieke gesigneerde Chinees Blanc de Chine porseleinen Quan Yin op vis. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw
Result: 330 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Chinese Nanking dekselpotten
Starting price 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Nanking dekselpotten. Baluster-vormig. Met florale decor. Bodemmerk. Eén deksel gelijmd. Eén vaas randschade. Afmeting: H 46 x 27 cm ø. In redelijk/goede staat...

Chinese dekselvaas, 19e eeuw
Result: 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren in tuin decor. Vier-tekens bodemmerk. Lichte bovenrand glazuur schade. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel, 19e eeuw
Starting price 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met vaas en florale decor + swastika's. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.