This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Amerikaanse .36 Colt in wapenkist
Result: 2.000 EUR

Antieke Amerikaanse .36 Colt in wapenkist. Met accessoires; kruithoorn, kogelmaker et cetera. Navy London, cal. 36, Nr. 26124. Afmeting: 6 x 39 x 18 cm. In goede staat.

Kist met Pauillac wijn, 1982
Result: 750 EUR

Kist rode wijn. 1982. Pauillac. Gesloten. Afmeting: 33 x 50 x 19 cm. In goede staat.

Amerikaanse Colt .44 New York in holster
Result: 1.400 EUR

Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

8x Diverse flessen met port
Result: 275 EUR

Acht maal diverse flessen port. Bestaande uit: Kopke Quinta Lobata. Porto Kopke Colheita 1977. Kopke Quinta Sao Louiz 1990. Croft Vintage 1977. Kopke port 1974. Porto Kopke Colheita 1977. Porto Souza ...

Diverse loks
Result: 250 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

5x Oude flessen Vieux Calvados
Result: 95 EUR

Vijf oude flessen met Vieux Calvados. Michel Beucher. Afmeting: 30 x ø 7,5 cm. In goede staat.

Diverse Loks Märklin
Result: 180 EUR

Kavel met diverse (ongeteste) Märklin Loks waaronder: Burlington Northern 9780+9788, Texas & Pacific 1537 + 1540, Sante Fe, Amtrak 105 + 102 en Electro-Motive

6x Trix loks + tenders
Result: 255 EUR

Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

Oude vergulde ponjaard
Result: 130 EUR

Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.

Set zilveren streeksieraden
Result: 100 EUR

Set met zilveren, deels vergulde streeksieraden, met oorhangers voorzien van mutsenbellen in een ovale vorm met S-applique met baard, 5 cm en een paar oorhaken met zeeuwse knoppen. ø 10 mm. ca 9 gram....

6x Fam. Rose kop+schotels
Result: 1.305 EUR

19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.

Perzisch bidjar kleed, 250 x 357 cm.
Result: 700 EUR

Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.

Antiek Franse comtoise
Result: 150 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Steyr karabijn
Result: 275 EUR

Antieke Steyr karabijn. 1886. E. W.E.G. Steyr Z 115. Vrij volgens wapenwet. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.

Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915
Result: 50 EUR

Zeldzame messing Eisenloeffel kaarskandelaar. Circa 1915. Afmeting: H 37,6 cm. In goede staat.

Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen
Result: 135 EUR

Alb. B.J. Mulder. 1889 - 1972. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Woelig
Result: 900 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Woelig decor. Model nr.: 23. Afmeting: H 16,5 x ø 18 cm. In goede staat.

Grote Chinese blauw/witte kom
Result: 17.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bloempot
Result: 900 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.

Voorlader
Result: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse voorlader. Gemerkt G.R. met kroon. Oxidatie. Einde loop beschadigd. Afmeting: L 146 cm. In matige toestand.

J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt
Result: 150 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Visverkoopster met klant op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Lot gouden ringen
Result: 290 EUR

Lot met geelgouden ringen, 585/000, twee trouwringen, twee zegelringen met onyx, één gebroken en twee oud gouden ringen. totaal ca 17 gram. In redelijke staat

Grote oude Chinese vaas
Result: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Zeskleur
Result: 750 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Zeskleur decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.