This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Swarovski druiventros 011864
Result: 45 EUR

Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...

Set glasfusing pompoenen
Result: 110 EUR

Twee moderne glasfusing glazen pompoenen. Kleur: blauw/groen. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x ø 16 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil glazen vaas, 1915
Result: 200 EUR

Antieke Jugendstil vaas. Circa 1915. Dikwandig met gouden bovenrand. Bohemen? Afmeting: 13 x ø 8 cm. In goede staat.

2x Copier Leerdam cactuspotten
Result: 50 EUR

Twee grote geel/groene Copier Leerdam glazen cactuspotten. Circa 1930. Haarlijnen. Afmeting: ø 10 x ø 13 cm. In redelijke staat.

3x Glaswerk, divers
Result: 50 EUR

Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen zeilboot. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

2-Delige odeurflacon
Result: 50 EUR

Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Kunstglazen vis op basement
Result: 40 EUR

Kunstglazen vis op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Copier Leerdam vaas
Result: 50 EUR

Copier Leerdam glazen vaas met dikke bovenrand. Uit 1938. Dikwandig + bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 10,5 ø cm. In goede staat.

Antieke glazen theedoos
Result: 60 EUR

19e Eeuwse blauw-glazen theedoos met messing slot. Geen sleutel. Chip bodemrand. Afmeting: 12 x 10 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen vaas naar Gustav Klimt
Result: 150 EUR

Glazen vaas naar Gustav Klimt. 'De vervulling'. Tweede helft 20e eeuw. Goebel. Vierkante vaas van helder glas met polychrome/goud decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Result: 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

Antieke gegraveerde fles 1888
Result: 10 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oud/antiek glaswerk
Result: 25 EUR

Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud/antiek kristal
Result: 30 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Beschuitbus met onderschaal + amandel-vormige schaal. Chips. Afmeting: 20 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek opaline kaststel, 1900
Result: 35 EUR

Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

2x Swarovski: Dolfijn en Hengst
Result: 45 EUR

Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...

Lot oud/antiek glas/kristal
Result: 35 EUR

Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

7x Antieke Roemers met spreuk
Result: 90 EUR

Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

5x Oude/antieke kristallen karaffen
Result: 60 EUR

Vijf oude/antieke kristallen stopkaraffen. Divers. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.

Set moderne vazen
Result: 60 EUR

Twee moderne glazen vazen met pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Kunstglazen vaas met gezicht
Result: 50 EUR

Kunstglazen vaas met vrouwelijk gezicht. Rode lippen + wimpers. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Result: 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

Glazen pelikaan op basement
Result: 55 EUR

Murano-stijl kunstglazen pelikaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot Copier glas (6x)
Result: 60 EUR

Zes maal antiek Copier glas. 30-er Jaren. Onder andere: Cactus potjes, tablet, drie potjes. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.