This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Frans porseleinen schaakspel
Result: 100 EUR

Frans porseleinen schaakspel. Marie Antoinette, Nigri Italië. Afmeting: 11 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Schaakspelen
Result: 100 EUR

Twee schaakspelen. Eén maal set Mexico, kunststof steen effect. Eén maal set Bohemen, houtgesneden. Schaakbord + figuren. Afmeting: 14 x 34,5 x 34,5 cm / 14 x 39 x 39 cm. In goede staat.

Lewis schaakspel
Result: 90 EUR

Lewis Engeland schaakspel met zeepstenen figuren en houten schaakbord. Middeleeuwse figuren. Afmeting: 14 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Hongaars gesneden schaakspel
Result: 90 EUR

Zeldzaam groot Hongaars houtgesneden schaakspel. Handbeschilderd. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 57 x 57 cm. In goede staat.

Schaakspel +opbergbox
Result: 90 EUR

Turks schaakspel met zeepstenen figuren en zeepstenen schaabord met lades 16x40x40cm. In goede staat

2x Draken set schaakspel
Result: 90 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.

3x Houtgesneden schaakspellen
Result: 90 EUR

Drie houtgesneden schaakspellen uit Gambia + houten schaakborden. Afmeting: 17 x 39 x 39 cm / 14 x 53 x 53 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.

Duits porseleinen schaakspel
Result: 85 EUR

Duits porseleinen schaakspel, gemerkt met anker + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Schaakset Peter Ganine U.S.A.
Result: 80 EUR

Twee schaakspellen Peter Ganine U.S.A. Eén maal imitatie ivoren figuren + schaakbord van karton. Eén maal imitatie ivoren figuren + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm. / 11 x 50 x 50 cm. In ...

2x Griekse schaakset
Result: 80 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Grieks, Studio Anne Carlton, met kunststof figuren + wortelnoten schaakbord. Eén maal Griekse mythologie, met polystone figuren + schaakbord gemaakt van gips. Enkele chips...

2x Schaakspelen
Result: 75 EUR

Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Result: 75 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Turkije met imitatie ivoren schaakstukken + parelmoer ingelegd schaakbord. Eén maal Oosters zeepstenen schaakspel + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm. / 10 x 40...

Natuurstenen schaakspel
Result: 70 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Delfts blauw Fayence schaakspel
Result: 60 EUR

Delfts blauw Fayence schaakspel met Fayence figuren en houten schaakbord. Eén chip. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees schaakspel
Result: 55 EUR

Chinees schaakspel met aardewerk figuren en schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 43 x 43 cm. In goede staat.

3x Natuurstenen schaakspelen Afrika
Result: 50 EUR

Drie natuurstenen schaakspelen. Afrika. Polystone. Afmeting: 9 x 25 x 25 cm. / 16 x ø 41 cm. / 15 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Chinees schaakspel
Result: 50 EUR

Chinees schaakspel met aardewerk figuren en met schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 42 x 42 cm. In goede staat.