This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

2x Glazen siervazen
Starting price 100 EUR

Twee Gallé-stijl glazen siervazen met duiven in landschap decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antiek geëtst bokaalglas
Starting price 150 EUR

Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Piece de milieu, 1900
Starting price 150 EUR

Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.

Jugendstil dekseldoos met vlinder
Result: 160 EUR

Glazen Jugendstil dekseldoos met opgewerkte bloemen en verguld messing deksel met bovenop een vlinder. Circa 1915. Afmeting: 18 x ø 13 cm. In goede staat.

Antieke Franse E. Gallé vaas
Result: 700 EUR

Antieke Franse Emile Gallé vaas. 1846 - 1904. Met floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Unica vaas
Starting price 150 EUR

Hollandse Floris Meydam glazen vaas. Gemerkt Unica AE 355. 1919 - 2011. Glasfabriek Leerdam. Afmeting: 7,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.

Persglazen Madonna
Starting price 150 EUR

Grote gesatineerde glazen Madonna met kind. Ontwerp van Stef Uiterwaal voor glasfabriek Leerdam Holland. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

19e Eeuwse glazen dekseldoos
Starting price 360 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Stel 19e eeuwse glazen
Result: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Geslepen Boheemse bowlpot
Starting price 75 EUR

Zeer grote Boheems kristallen facet geslepen bowlpot met sleef. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x ø 28 cm. In goede staat.

Glazen geslepen schaal
Starting price 50 EUR

19e Eeuwse glazen schaal met bladgoud en floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 5 - ø 28 cm. In goede staat.

2x Antieke Boheemse vazen
Result: 110 EUR

Twee antieke Boheems kristalglazen vazen met floraal/ranken/goud decor. Julius Mühlhaus & Co. Circa 1910. Enkele chips. Afmeting: H 21 x ø 10 cm. In redelijke staat.

2x Antieke opaline vazen
Result: 50 EUR

Twee antieke opaline glazen vazen met goudomranding. Circa 1900. Afmeting: H 30 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Swarovksi: 238202 en 221609
Starting price 100 EUR

Twee delen Swarovski in goede staat met originele dozen: 1x draak met display (238202, Crystal Zodiacs) uitgevoerd in helder kristal met ogen van light Topaz 15x8,2cm. en 1x Arabisch volbloed (221609)...

Swarosvski Columbine jaarstuk 2000
Starting price 75 EUR

Swarosvski Columbine jaarstuk 2000 uit de serie Masquerade. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. In originele doo...

Boheems kristallen schaal
Starting price 50 EUR

Antieke kobalt blauwe Boheems kristallen facet geslepen schaal. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.

19e Eeuws bokaalglas
Starting price 100 EUR

Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Groot lot oud/antiek kristal
Starting price 100 EUR

Groot lot oud/antiek kristal. Circa 1900. Bestaande uit twaalf delen. Onder andere: Bowlpot + onderschaal. Negen karaffen. Comfoor. Asbak, gelijmd. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 14 - 34 cm. In rede...

Moderne glazen vaas
Starting price 60 EUR

Moderne glasfusing vaas. 21e Eeuw. Afmeting: 32,5 x ø 14 cm. In goede staat.

3x Boheems kristalglas
Starting price 40 EUR

Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Grote Murano-stijl glazen vis
Result: 77 EUR

Zeer grote Murano-stijl glazen vis in de kleur roze/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 13 x 24 cm. In goede staat.

Picasso-stijl glazen vaas
Starting price 60 EUR

Picasso-stijl hoge koud beschilderde glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x ø 15 cm. In goede staat.

Gallé-stijl glazen vaas
Result: 80 EUR

Grote Gallé-stijl glazen vaas met vliegende duiven in landschap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me"
Starting price 80 EUR

Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me" (153850). Voorstellend moeder en kind-dolfijn op golf. 12cm. In goede staat en met originele doos

Divers Swarovski
Starting price 50 EUR

Kavel divers Swarovski in goede staat en in originele dozen waaronder: vlinder op blad (192920), egel groot (013288), Waterjuffer (190264), 1x Hertje (235045), 1x Tafelbel klein (013916) en display (6...

3x Kristalglas
Starting price 40 EUR

Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.

2x Antieke kristallen karaffen
Starting price 35 EUR

Twee antieke kristallen karaffen. Eén maal met amandel slijpsel. Eén maal met floraal facet slijpsel. Afmeting: H 21 - H 26 cm. In goede staat.

3x Kristallen dekseldozen
Starting price 50 EUR

Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

Glazen Murano-stijl paard
Starting price 40 EUR

Groot glazen Murano-stijl paard. In de kleur bruin. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 37 x 22 cm. In goede staat.

Art Nouveau Franse glazen vaas, 1920
Starting price 50 EUR

Groot rood-roze Franse persglazen Art Nouveau vaas met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: H 31 x ø 22 cm. In goede staat.

2x Murano glazen schalen
Result: 40 EUR

Twee Italiaanse Murano glazen schalen. Blauw-rood en paars-geel. Ontwerp Flavio Poli. 50er - 60er Jaren. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Glazen bolvaas (Leerdam)
Starting price 40 EUR

Glazen platte bolvaas. Toegeschreven aan Floris Meydam Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x ø 14 cm. In goede staat.

Persglazen Leerdam schaal
Starting price 50 EUR

30-er Jaren Hollandse groene Leerdam persglazen schaal. Ontwerp K.P.C. Bazel. Eén chip. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

6x Glas-in-lood ramen
Result: 375 EUR

Zes antieke gebrandschilderde vensters. 18e - 19e Eeuw. Deels fragmenten + restauraties. Eén gebroken. Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot kristal/glas, divers
Starting price 35 EUR

Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

3x Glas-in-lood
Starting price 40 EUR

Drie gebrandschilderde glas-in-lood vensters. Figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x B 24 cm. In goede staat.

Geslepen Boheemse glazen vaas
Starting price 80 EUR

Grote Boheemse kristalglazen vaas met gesatineerde omranding. 21e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.

Glazen Murano-stijl schaal
Starting price 60 EUR

Grote glasfusing Murano-stijl schaal met geschulpte rand. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 40 x 40 cm. In goede staat.

4x Antiek kristal
Starting price 40 EUR

Vier delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee waaierkristallen vazen. Grote schenkkan. Karaf met stop. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.

Boheemse kristallen fruitschaal
Starting price 50 EUR

Grote Boheemse kristallen fruitschaal. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 28 cm. In goede staat.

5-Delige whiskey-set (karaf + 4 glazen)
Starting price 50 EUR

Vijf-delige kristalglazen whiskey-set. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 10 - 27 cm. In goede staat.

Glazen schaal
Starting price 60 EUR

Zeer grote blauwe Murano-stijl glazen schaal met geschulpte rand. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 40 x 38 cm. In goede staat.

Set pompoenen
Starting price 60 EUR

Twee grote Murano-stijl glazen pompoenen. Glasfusing oker/bruin. 21e Eeuw. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.

5-Delige parfumset
Starting price 50 EUR

Vijf-delige kristallen parfumset. Tablet met vier flacons. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 31 x 17 cm. In goede staat.

Glazen design vaas
Result: 50 EUR

Grote glazen design vaas met meerkleurig iriserend decor. 20e Eeuw. Met monogram L.H.S. Afmeting: H 32 x Ø 26 cm. In goede staat.

Grote glasfusing vaas
Starting price 60 EUR

Grote glasfusing vaas met wormen en opgewerkte oogjes. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Lot waaierkristal, 9x
Starting price 35 EUR

Lot waaierkristal. Diverse oude/antieke waaierkristal vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.

Glazen Murano-stijl uil
Result: 50 EUR

Grote glazen Murano-stijl uil. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.