This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese Familie Rose schotel
Result: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met draken/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Result: 2.250 EUR

Prachtige grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese godheden in wolken/zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel
Result: 1.000 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Verte schotel met fruitboom/draak decor. Reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Engelse bureaustoel
Result: 275 EUR

Groen lederen Engelse bureaustoel op zwenkwielen. Eind 20e eeuw. Afmeting: 110 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Result: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.

Familie Rose bord
Result: 1.200 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas
Result: 2.500 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met mangaan-kleurig zwanen/floraal decor. Afmeting: 25,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Result: 650 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met groen glazuur en oren. Etiket bodem. Afmeting: H 24 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Result: 700 EUR

Violet/blauw kleurige Chinees porseleinen kom met haarlijn structuur in glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

6 Zilveren munten NL
Result: 80 EUR

Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.

Grote Chinese drakenvaas
Result: 650 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.

Chinese vierkante celadon vaas
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen groen-grijze vierkante celadon vaas met ribbels en craquele glazuur. Bodem met etiket. Afmeting: 23 x 10,3 x 10,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Result: 1.700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

Aziatische bronzen kom
Result: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...

Chinese oorvaas
Result: 1.000 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met grijs-wit craquele glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 16,3 x Ø 12,4 cm. In goede staat.

2x Foo-honden
Result: 550 EUR

Twee vroege Chinese metalen gepolychromeerde Foo-honden/Tempelhonden. 17e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 14,8 x 10,8 x 6,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Result: 800 EUR

Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 136 x 106 cm.
Result: 225 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood van kleur. Aan rand lichte beschadigingen. Afmeting: 136 x 106 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Perzische loper, 118 x 345 cm.
Result: 120 EUR

Antieke handgeknoopte Perzische loper in de kleuren rood/bruin. Zijkanten kapot/gerafeld, in het middel sleets. Afmeting: 118 x 345 cm. In redelijke staat.

Antieke ventilator
Result: 110 EUR

Antieke Duitse Siemens-Schukert verstelbare ventilator. Circa 1920. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Chinese vaas met oren
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en bruin-grijs glazuur. Etiket bodem. Afmeting: H 23 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Result: 275 EUR

Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Grote Meshkin loper, 103 x 442 cm.
Result: 180 EUR

Grote Meshkin loper. Handgeknoopt. Mooie loper van dikke kwaliteit. Afmeting: 103 x 442 cm. In goede staat.

Bibliotheektrapje
Result: 170 EUR

Mahoniehouten bibliotheektrap met leder beklede treden. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 46 x 55 cm. In goede staat.