This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Chinees boeddha figuur
Result: 350 EUR

Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Result: 150 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke schotel Ø 33,5 cm.
Starting price 40 EUR

Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17 x Ø 17 cm.
Result: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese blauwe schotel Ø 37 cm.
Result: 475 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.

Vier Hoedendozen
Result: 200 EUR

Vier 19e eeuwse handbeschilderde spaanhouten hoedendozen. Divers. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.

Kristallen vaas met vergulding
Result: 150 EUR

Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Armstoel met Petit Point stoffering
Result: 225 EUR

19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.

Koloniaal reiskabinet
Result: 900 EUR

19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.

Engels Kabinet, 1760
Starting price 800 EUR

Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.

Antieke pianokruk, 1910
Result: 50 EUR

Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese dekselvazen met zilver
Result: 450 EUR

Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas + sokkel
Starting price 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Sung vaas
Result: 2.250 EUR

Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Result: 90 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). De Banck van Leeningh Amsterdam 1663. 2). Bijbelse gravure Christus. Adrian Collaert Sculp. Joan Galle Excud. M. de Vos invent. 1560 - 1618. Gravures op papi...

J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Starting price 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

3 Chinese Kang Xi schotels Ø 11 cm.
Result: 900 EUR

Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...

Antieke Engelse vitrinekast, 1920
Starting price 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.

2 Chinese borden
Result: 950 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.

Mahonie kast
Starting price 150 EUR

Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Result: 150 EUR

Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.

van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw
Result: 150 EUR

Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.

Penvuur revolver
Result: 120 EUR

Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Vijf Oost-Duitse medailles
Result: 25 EUR

Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.