This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

49. Juliveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Twee revolvers
Result: 800 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers. Eén met graveringen, 31 caliber + nummer in kolf 1913458. Eén revolver ongemerkt. Afmeting: L 22,5 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse Colt - New York
Result: 550 EUR

Antieke Amerikaanse Colt - New York. Starr Arms New York. January 1856. Vergrendeling mist, verder in goede staat. Afmeting: L 34 cm.

Antiek vuursteen pistool
Result: 380 EUR

Antiek vuursteen pistool. Circa 1800. Frankrijk. A. Croixle a Coutange ingegraveerd. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Zeldzaam vuursteen pistool
Result: 300 EUR

Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool. Met koper beslagen + graveringen. Haan ontspant te snel. Verder in goede staat. Afmeting: L 36 cm.

Antiek vuursteen pistool
Result: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Penvuur pistool
Result: 300 EUR

Antieke penvuur pistool met leeuwenkop op kolf + kopergravering landschap en boot decor. Engeland? Circa 1800. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Antieke Japanse katana
Result: 300 EUR

Antieke Japanse katana met decor van karaktertekens en draak. Met vergulding. Nr. 40 - 27. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 86 cm. In goede staat.

Drie pistolen + donderbus
Result: 275 EUR

Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.

Koppel pistolen
Result: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse koppel pistolen met penvuur en octagonale loop. Eén veer lam. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.

Drie dubbelloopse penvuur pistolen
Result: 250 EUR

Drie antieke dubbelloopse penvuur pistolen. Circa 1800. Enige spanveren defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 19 - 22 cm.

Drie antieke penvuur pistolen
Result: 225 EUR

Drie antieke penvuur pistolen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 19 - 20 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Result: 150 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 49 - 63 cm. In goede staat.

Penvuur revolver
Result: 140 EUR

Antiek penvuur revolver met octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 16,5 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Result: 130 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 48 - 51 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Result: 120 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 28 - 54 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Result: 120 EUR

Drie oude Indonisische krissen. Plated of Djokja. Afmeting: L 47 - 48 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Result: 120 EUR

19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer. Met graveringen. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.

Lot met Duitse (dienst)petten (9x)
Result: 110 EUR

Lot van negen Duitse (dienst)petten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Result: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 42 - 49 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Result: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Result: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 35 - 48 cm. In goede staat.

Bajonet met bronzen heft
Result: 80 EUR

Antieke bajonet met bronzen heft. Nr. 17. 19e Eeuw. Afmeting: L 54,7 cm. In goede staat.

Vier trompetten
Result: 80 EUR

Vier oude/antieke blaasinstrumenten, trompetten. Afmeting: L 25 - 45 cm. In goede staat.

Lot medailles
Result: 60 EUR

Lot diverse oude medailles. Europa. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.