This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Bronzen varken
Result: 250 EUR

Koud beschilderd bronzen varken. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Justitia
Result: 90 EUR

Bronzen erotische vrouwe justitia. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame in catsuit
Result: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. Dame in catsuit. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Beeld van Ingrid Breuers
Result: 80 EUR

Keramieken beeld van Ingrid Breuers, 1981. Vogel in boom met kat. Afmeting: 26 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Twee giraffenkoppen
Result: 200 EUR

Twee geglazuurde giraffenkoppen. Keramiek. Duitsland. 60-er Jaren. Afmeting: H 35 - 36 cm. In goede staat.

Grote houtgestoken zeemeermin
Result: 375 EUR

Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil beelden
Result: 140 EUR

Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun, Tortelduif
Result: 160 EUR

Bronzen boekensteun met zwart marmeren basement. Tortelduif. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Eiken Mariabeeld
Result: 70 EUR

19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Gesigneerd. H. Jonkers Bos 1936. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren, 1900
Result: 275 EUR

Twee antieke bronzen figuren door Franz Jffland. 1862 - 1935. Op zwart marmeren sokkels. Musicerende kinderen. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van Hank Beelenkamp
Result: 100 EUR

Hank Beelenkamp. 1952 - .Bronzen figuur. Meisje. Afmeting: 13,5 x 11 x 8 cm. In goede staat.

Russische Madonna
Result: 120 EUR

Russische orthodoxe houtgestoken Madonna in barok-stijl. Met polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, naar S. Dali
Result: 325 EUR

Bronzen sculptuur naar Salvador Dali. 21e Eeuw. Self portrait. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 42 x 21 x 20 cm. In goede staat.

Twee hardhouten olifanten met been
Result: 80 EUR

Twee geëboniseerde hardhouten olifanten met been. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Meisje
Result: 80 EUR

Bronzen meisjes figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Chiparus (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese spekstenen boeddha
Result: 80 EUR

Chinese spekstenen boeddha met gravering + stempel. Circa 1900. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Result: 70 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil in Art Deco-stijl
Result: 180 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. Da Costa. Afmeting: H 26 cm. 21e Eeuw. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Result: 60 EUR

Bronzen sculptuur van stadhouder Willem van Oranje. 19e Eeuw. Drie deeltjes bij basement missen. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Vissersjongen
Result: 225 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Vissersjongen met vissen etc. Circa 1900. Haarscheur in arm. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Result: 130 EUR

Bronzen sculptuur naar Alberto Giacometti. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil op boomstam
Result: 115 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil op boomstam. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard (naar Dali)
Result: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naar Dali. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Gestoken Oosters beeld
Result: 240 EUR

Groot houtgestoken verguld boeddhistisch figuur. Oosters. Met glas ingelegd. Afmeting: H 104 cm. 20e Eeuw. In goede staat.