This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Gelimiteerde Engelse Tournant klok
Starting price 800 EUR

Gelimiteerde Engelse Tournant astrologische klok. Messing. Met planetarium. Devon Clocks nr. 1028/1500. Achtdaags-uurwerk. Hiervan zijn er 1.500 stuks gemaakt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm...

Duitse Flöten Uhr, 1840
Result: 1.700 EUR

Duitse staande biedermeier Flöten Uhr met zeven melodieën. Circa 1840. Vervaardigd voor de Engelse markt. Met originele grote Engelse wijzerplaat + bracket uurwerk. Deels gerestaureerd, veel losse ond...

18e Eeuwse Franse reiswekker
Result: 1.000 EUR

18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie, H 220 cm.
Result: 500 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie polychromie, door William Foundain London. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel + seconden aanwijzing. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

18e Eeuwse A'damse wandklok
Starting price 2.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Antieke Franse tandheugelklok, 1920
Starting price 300 EUR

Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Result: 425 EUR

Antieke Franse pendule met vergulde bronzen versieringen. Planchon a Paris. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + veerslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule, 1830
Result: 500 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met oriëntaalse dame met vogel. Circa 1830. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Bijbehorende kaarskandelaren worden ook aangeboden!!...

Antieke Franse Tournant klok, 1900
Starting price 400 EUR

Antieke Franse vogelkooi Tournant klok met automaat. Messing. Bol in vogelkooi draait + vogel beweegt. Circa 1900. Veer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule met extra maandaanduiding
Starting price 1.900 EUR

Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...

Antieke tafelklok, 1820
Starting price 700 EUR

Grote antieke Franse mahoniehouten tafelklok met 17e - 18e eeuws uurwerk. Circa 1820. Gribelin Paris. Omgebouwd naar veerslinger + ankergang. Halfuur-slag. Minimale houtschades. Eén cartouche overgesc...

Antieke Franse vuurtoren pendule, 1900
Result: 1.000 EUR

Antieke Franse vuurtoren pendule van messing. Circa 1900. Achtdaags enchappement uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke kalenderklok, H 14 cm.
Starting price 500 EUR

Antieke kalenderklok van messing. Circa 1920. Kalender is compleet en goed, opdraaiveer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Franse parelmoer Vorderzappler, H 12 cm.
Result: 400 EUR

Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Franse tafelklok J. Vieillard & Co.
Result: 250 EUR

19e Eeuwse Franse keramieken chinoiserie tafelklok. J. Vieillard & Co. Met foo-dog. Beschadigingen. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.

Engelse staande klok
Result: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule met barometer, 1850
Starting price 450 EUR

Antieke Franse wortelnoten pendule met datum-aanduiding en thermometer. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Franse Tournant klok (replica)
Starting price 1.000 EUR

Gelimiteerde Franse messing Tournant klok. Replica. Tweede helft 20e eeuw. Naar Thwaites & Reed, Doug-Joyce + Stewart Peel 1972. Lange veer, bol zakt langzaam. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Antieke Franse nachtlicht pendule, H 31 cm.
Result: 300 EUR

Antieke Franse nachtlicht pendule. Compositie metaal, verguld. Met putti en albasten basement. Circa 1880. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Marmeren pendule stel
Starting price 400 EUR

Antiek Frans marmeren pendule stel. Samuel Marti Paris. Met bokalen, één verguld hengsel los erbij. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Met bronzen armaturen. Afmeting: 30 - 49 cm. In goede ...

Friese kortstaart klok, 1800
Starting price 250 EUR

Eikenhouten Friese kortstaart klok met wekkerfunctie. Wijzerplaat overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.

Vuurvergulde pendule
Result: 1.200 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen empire pendule met amor achter tralies. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 39 cm. In zeer goede staat.

Antieke Franse pendule, 1820
Starting price 300 EUR

Antieke Franse albasten empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
Starting price 550 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met wijndrinkende edelman. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Slaghamer mist, verder in goede staat. Circa 1840. Afmeting: 36 cm.