This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese waterpot Ø 22 cm.
Result: 2.250 EUR

Chinees porseleinen waterpot met schub-achtig glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 22 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 46 cm.
Result: 12.000 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gecontourneerd. Geheel gelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In matige staat.

Twee Chinese borden Ø 23,5 cm.
Result: 900 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/parasols/watervogels/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 26 cm.
Result: 800 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm.
Result: 1.300 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon vaas, floraal decor. (2) Celadon vaas, salamander decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Result: 2.250 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chips deksel onderrand + tuit. Afmeting: 14 x 20 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm.
Result: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel chips, verder goed. Afmeting: H 19 cm.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm.
Result: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Vijf antieke Kantonese vazen
Result: 350 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Result: 300 EUR

Chinese Yixing theepot met bloesemtakken decor + bodemmerk. Tuit beschadigd. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Result: 2.250 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit zeven kopjes + acht schotels met floraal decor, zeemleer glazuur en Kang Xi bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Vijf schotels goed, dri...

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 18-27 cm.
Result: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal + tuin decor. Grootste bord heeft chip. Middelste bord heeft haarlijnen. Kleinste bord heeft chips. Afmeting: Ø 18 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees spekstenen snijstuk, H 42 cm.
Result: 225 EUR

Bijzonder groot Chinees spekstenen snijstuk met paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese Sung vaas, H 31 cm.
Result: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.
Result: 950 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Drie Chinese celadon vazen, H 14 - 15 cm.
Result: 2.500 EUR

Drie Chinees porseleinen celadon vazen met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte dekselpot, H 35 cm.
Result: 190 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot Ø 12 cm.
Result: 900 EUR

Chinese pompoen-vormige Yixing trekpot met tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Chinese munten + wijnkan
Result: 1.200 EUR

Lot Chinese munten en een rituele wijnkan van brons. Afmeting: 2,3 - 20 cm. In goede staat.

Chinese celadon lampenvoet, H 45 cm.
Result: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon lampenvoet. Floraal decor. Met bodemmerk. Vaas niet beschadigd, mogelijk ingekort. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenschaal Ø 19,2 cm.
Result: 2.750 EUR

Chinees porseleinen drakenschaal in lotusbloem-vorm. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,2 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

Drie Chinees/Japanse borden Ø 18 - 25 cm.
Result: 180 EUR

Drie Chinees/Japanse porseleinen borden. 19e Eeuw. (1) Dubbelzijdig landschap met figuren + bodemmerk. (2) Imari, floraal/goud decor, 19e eeuw. (3) draken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 25 cm. In...