This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Anton Karssen, Strandgezicht Scheveningen
Starting price 1.680 EUR

Anton Karssen. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

M. Krabbé, Rotterdams havengezicht
Starting price 800 EUR

M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005. Rotterdams havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Wilhelm Schütze, Bloemstilleven
Starting price 250 EUR

Wilhelm Schütze. 1840 - 1898. Stilleven. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 94 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Starting price 450 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstract
Result: 600 EUR

Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 81 x B 64 cm. In goede staat.

Naar Andy Warhol, Greta Garbo
Starting price 1.650 EUR

Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier.uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goed...

van Noort, Strandgezicht
Result: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Result: 550 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.

Cornelis Le Mair, Stilleven
Starting price 7.000 EUR

Cornelis Le Mair. 1944 - . Stilleven naar voorbeeld van de gouden eeuw, met fruit, Venetiaans glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.

Jacobus Cossaar, Portret Nanny Cossaar
Starting price 300 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Portret Nanny Cossaar. Pastel op papier. Scheurtje in onderhoek. Afmeting: H 75 x B 53 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Wiegers, Davos
Result: 600 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap bij Davos. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Hollandse ijspret
Starting price 1.450 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven
Starting price 2.000 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Herkomst Simonis Buunk + Christies. Haagse Veer, Rotterdamse binnenhaven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Indonesisch landschap met paarden
Result: 1.000 EUR

Willem Gerard Hofker, '30. 1902 - 1981. Indonesisch landschap met figuren en paarden. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.