This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij
Result: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Bomenpartij voor boerderij. Verf laat op paar plaatsen los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 35 cm. In redelijke staat.

R.A. Reemer, Gevecht
Result: 150 EUR

R.A. (Arnold) Reemer, 1967. 1925 - 1981. Gevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.

Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel
Result: 450 EUR

Antiek religieus schilderij (of schoorsteenstuk?) met annotatie 1618. Met voorstelling van biddende Jezus met engel. Afmeting: H 100 x B 59 cm. In goede originele staat.

C.J. Mention, Bruine beren
Result: 375 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Bruine beren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Wijnberg, Meisjes portret
Result: 2.250 EUR

Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje
Result: 550 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt
Result: 275 EUR

Cornelis Kloos, 1952. 1895 - 1976. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op board. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.

Henriëtte Huquenin, Muziektent
Result: 170 EUR

Henriëtte Huquenin. 1903 - 1994. Titel: Muziektent dorpsfeest. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955
Result: 450 EUR

Jan van de Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Steenfabriek Hengelo 1955. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Schotse hooglanders
Result: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen
Result: 200 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht
Result: 200 EUR

A.P. Schotel (1890 - 1958 Laren). 1926. Impressionistisch havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel
Result: 100 EUR

Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Achterhof met figuren
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Achterhof met figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 30 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht
Result: 160 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven
Result: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed
Result: 275 EUR

Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goed staat.

Keith Haring, Dansende zwangere dames
Result: 550 EUR

Keith Haring. Groot werk. Nr. 17/200. Dansende zwangere dames. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 98 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kersen
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam
Result: 160 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Willem Witsen, Dorpsgracht
Result: 800 EUR

Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.

Lucebert, Geesten 1963
Result: 300 EUR

Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Geesten. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.

J. Mankes, Zelfportret
Result: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Zelfportret. Nr. 21/60. Houtsnede op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.

Lucebert, Nachtvlinders
Result: 200 EUR

Lucebert. gesigneerd. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakkaatverf op papier zijkant met 2 perforatie gaatjes en klein hoekje weg. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In redelijk/go...

J. Moerman, Stilleven met violen
Result: 60 EUR

J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. 2 oude reparaties In redelijke staat.

J. van Rijn, Landschap met boerderij
Result: 40 EUR

Jacques van Rijn. Circa 1930. Oprichter Tefaf Maastricht (beeldhouwer). Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

W. van Reeken, Ven in bos
Result: 50 EUR

W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

W. Bos, Rotterdams havengezicht
Result: 200 EUR

Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Frits Gramberg, Amsterdam Nes
Result: 50 EUR

Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.

Mensink, Handwerkende vrouw
Result: 100 EUR

Mensink, 1918. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit
Result: 30 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

G. Messmer, Duits riviergezicht met boot en figuur
Starting price 100 EUR

Gerhard Messmer. 1931 - . Duits riviergezicht met boot en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

M. Albers, Bosgezicht met beek
Result: 100 EUR

M. Albers. 1932. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.

Twee antieke landkaarten
Result: 180 EUR

Twee antieke landkaarten. Drenthe + Overijssel. Handingekleurd. (1) Transiselania Over-IJssel + goud. Joh. + Corn. Blaeu. Circa 1700. Afmeting: H 43 x B 53 cm. (2) Drentia Comitatus. Handingekleurd + ...

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot
Result: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Windmolen met figuren
Result: 50 EUR

F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Hans Ittmann, Abstract
Result: 80 EUR

Hans Ittmann. 1914 - 1972. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 56 cm. In goede staat.

Theo Kuijpers, Abstract
Result: 120 EUR

Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

M. Hoppe, Platbodem bij monding van haven
Result: 80 EUR

M Hoppe. Hollandse School. Platbodem bij monding van haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 69 cm. In redelijke staat.

Jan Bleys, Pot met violen
Result: 120 EUR

Jan Bleys. 1868 - 1952. Pot met violen. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap
Result: 225 EUR

Marjolijn van den Assem, 1998. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

Lot botanische prenten (24 x)
Result: 110 EUR

Lot van 24 stuks botanische prenten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.

Lot prenten/gravures
Result: 140 EUR

Lot 19e eeuwse prenten/gravures. Divers. Onder andere; vogels, mode, figuren et cetera. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Theo v.d. Nahmer, Vrouwelijk figuur
Result: 50 EUR

Theo van der Nahmer, 1979. 1917 - 1989. Vrouwelijk figuur. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 23,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Albert Hahn, De Vlucht
Result: 40 EUR

Albert Hahn, 1917. Politiek tekenaar. 1877 - 1918. Titel: De Vlucht. Houtsnede op papier. Afmeting: H 28 x B 20,5 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Twentse boerderij
Result: 60 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Poldergezicht met stenderkast
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Poldergezicht met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijke staat.

Onduid.gesign., Bosgezicht
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Met mooie ornamentenlijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Otte, Vrouw met klederdracht in kerk
Result: 100 EUR

Otte. Hollandse School. 20e Eeuw. Vrouw met klederdracht in kerk. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 86 x B 67 cm. In goede staat.

Murman, Hollands riviergezicht
Result: 50 EUR

Murman. 20e Eeuw. Hollands riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A.F.C.H. Rietbroek, Stilleven met beeld
Result: 200 EUR

A.F.C.H. Rietbroek. 1929 - 1985. Amsterdam. Stilleven met beeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Damesportret
Result: 375 EUR

Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.

J.N. ten Kate, Vijverpartij
Result: 100 EUR

J.N. ten Kate. Circa 1900. Hollandse School. Vijverpartij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

J. Casari, Dorp in de duinen
Result: 80 EUR

J. Casari. Hollandse School. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.

Kees Molem? Boerderij met boerin
Result: 100 EUR

Kees Molem? Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Muller, Stilleven met chrysanten
Result: 110 EUR

Anton Muller. Circa 1930. Stilleven met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Latour, Vrouwen bij waterpomp
Result: 60 EUR

Latour. 21e Eeuw. Vrouwen bij waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Ben van Londen, Riviergezicht de IJssel
Result: 120 EUR

Ben van Londen. 1907 - 1987. Riviergezicht de IJssel. Olieverf op board. Afmeting: H 43 x B 87 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Landschap met dorp en vissers
Result: 160 EUR

Antoon Markus, 1906. 1870 - 1955. Landschap met dorp en vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Goedvriendt, Kasteel
Result: 120 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Figuren bij kasteel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

J. Pieters, Schipbreuk op volle zee
Result: 90 EUR

J. Pieters. 20e Eeuw. Schipbreuk op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 85 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Aardbeien
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Wilde aardbeien
Result: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met bessen en wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Amsterdamse gracht
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee vrouwen in badmode
Result: 180 EUR

Anton Heyboer. Twee vrouwen in badmode. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

B. van Voorden, Achtertuin van een boerderij
Result: 80 EUR

Barend van Voorden. 1910 - 2000. Achtertuin van een boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 70 cm. In goede staat.

G. Voorwinde, Kade van Rotterdam
Result: 70 EUR

G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Paul Otto Heim, Musicerend gezelschap in balzaal
Result: 170 EUR

Paul Otto Heim. 1878 - . Duitse School. Musicerend gezelschap in balzaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.

Twee portretjes
Result: 90 EUR

Twee antieke op koper geschilderde portretten. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.

H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw
Result: 160 EUR

H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Hollands kerkinterieur
Result: 120 EUR

Rest signatuur. Circa 1900. Hollands kerkinterieur met figuren. Bedoekt. Zichtbare scheur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.

R. Mooy, Berggezicht met korhoen
Starting price 80 EUR

R. Mooy. 20e Eeuw. Berggezicht met korhoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.H. van Oeveren, Twee platbodems
Result: 45 EUR

J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht
Result: 170 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

G. van Zevenberghen, Dinner bij avond
Result: 750 EUR

G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

Antiek Engels reclamebord
Result: 200 EUR

Oud Engels handbeschilderd houten reclamebord. Mens Finals. Annotatie 1886. Tennis. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen
Result: 150 EUR

Castle Keith. 1863 - 1927. Bosgezicht berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Andries Verleur, Landschap met turfsteker
Result: 100 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met turfsteker. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap
Result: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.

Cornelis de Bruijn, Landschap met boerderij
Result: 200 EUR

Cornelis de Bruijn. 1870 - 1940. Landschap met boerderij, boerin en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H. Endlich, Boerderij met bloesemboom
Result: 150 EUR

H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Boerderij met bloesemboom, waterput en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Twee handingekleurde gravures
Result: 40 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perziken en karaf
Result: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en karaf. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij
Result: 100 EUR

Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij jacht, ruiters met kromzwaarden. Olieverf op papier. Afmeting: H 49 x B 18 cm. In goede staat.

Francois Gomze, Bosgezicht
Starting price 100 EUR

Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

G. Mützel, Tropische duivensoorten
Result: 150 EUR

Gustav Mützel. 1839 - 1893. Tropische duivensoorten. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.

G.C. Krol, Twentse boerderij
Result: 130 EUR

Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Result: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Hollands wintergezicht met ijspret
Result: 300 EUR

Thomas Heesakkers, 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Josef Israëls, Heren portret
Result: 500 EUR

Josef Israëls, 1881. 1829 - 1911. Portret heer. Gemengde techniek op papier.onder midden een scheurtje in papier Afmeting: H 56 x B 40 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Drie nimfen met engel
Result: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Drie nimfen met engel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Landschap met koeien
Result: 300 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Lucebert, Kletskop 1963
Result: 275 EUR

Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Kletskop. Olieverf op papier. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond
Result: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

Evert Moll, Haven met hooikapschuur
Result: 450 EUR

Evert Moll. Haven met hooikapschuur en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.