This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

53. Juliveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Lot plated kandelaren (6x)
Starting price 40 EUR

Zes oude/antieke plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren breischede
Starting price 40 EUR

Zilveren breischede, 833/000, met bandelwerk en clip met monogramgravure A.F.A.. 16 cm. iets gedeukt. MT.:P.R.Cabboes, Leeuwarden, 1837-1859. ca 22,6 gram.

Lepelvaas met zilveren lepeltjes
Starting price 40 EUR

Kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, gevuld met 11 zilveren borrellepeltjes met puntbak, een deels getorste steel met parelrand. 10 cm. ca 73 gram. 833/000. In zeer goede staat

Zilveren suikerstrooier, slabestek en theezeef
Starting price 40 EUR

Zilveren suikerstrooier, slacouvert en theezeef, Strooilepel met een rechthoekig gecontourneerde bak en steel et palmetbewerking, MT.: Onduidelijk, jl.:I:1843, 17 cm, slacouvert met zilveren gecontou...

Zilveren armband
Starting price 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 3 grote schakels met een gekrulde bewerking. Breedte 13 mm. lengte 21 cm. ca 30,9 gram. In goede staat

Witgouden hanger met parel
Starting price 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met parel. Hanger met krulvorm voorzien van een parel, ø 4 mm. Grootte 16x7,5mm, inclusief oog. ca 0,5 gram. Nieuw

2 Zilveren designringen
Starting price 40 EUR

Twee zilveren designringen, 925/000, zware strak gevormd en voorzien van lijndecor met geoxideerd detail. Merk Novitum. ø54/55. Breedte 11 en 7 mm. totaal ca 20 gram. Nieuw

Vroeg 19e eeuwse prent, 1820
Starting price 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse prent met vergulde houten empire lijst. Circa 1820. Afmeting: H 79 x B 62 cm. In goede staat.

Wim Bos, Hollandse platbodems op zee
Starting price 40 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.

G. Post Greve, Vissen
Starting price 40 EUR

G. Postgreve. 1913 - 1990. Vissen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Landschap met ruïne
Starting price 40 EUR

F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Trümper, Portret 17e eeuwse heer
Starting price 40 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuwse heer, naar oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (2x)
Starting price 40 EUR

Twee delen oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Betreft een vijf-delige haardset + een kopergeslagen spiegel met borstels. Afmeting: 47 - 70 cm. In goede staat.

Twee antieke wandplaquettes, 1920
Starting price 40 EUR

Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.

Bronzen mis bel
Starting price 40 EUR

Neo Romaanse bronzen mis bel. Met annotatie 1365, echter later. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Divers antiek ijzerwerk
Starting price 40 EUR

Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.

Tinnen boulloire
Starting price 40 EUR

Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilig kruizen
Starting price 40 EUR

Drie antieke Heilig kruizen. 19e - 20e Eeuw. 1x Hoorn. 2x Messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Lepelrek
Starting price 40 EUR

19e Eeuws Hollands lepelrek met tinnen lepels. Eikenhout. Afmeting: 42 x 20 x 4 cm. In goede staat.

5x Tuinbeelden
Starting price 40 EUR

Vijf maal cement gegoten tuin-deco. Hond, uil, bankje en Hans & Grietje. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.

3x Tuindecoratie
Starting price 40 EUR

Drie oude tuinfiguren. Bestaande uit twee lantaarns van cement + terracotta olifant. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Starting price 40 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bovenste plint gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.

Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Starting price 40 EUR

Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.

Oud Chinees figuur, Dansende monnik
Starting price 40 EUR

Oud Chinees goudkleurig houtgesneden figuur. Dansende monnik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.