W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
André van Helden. 1912 - 1975. Portret man. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 51 x B 31,5 cm. In goede staat.
L.W.R. Wenckebach. 1860 - 1937. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Mel Westerburg. (Marius Elisa Leonardt). 1922 - 2004. De Markt Amsterdam met figuren. 1948. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 76 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie op krantenpapier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
F. Diekmann, 1971. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Recklinghausen. Duitse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.
Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Armband met parels en een geelgouden slot, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø6-6,5mm, bevestigd aan een ovale opengewerkte gouden sluiting versierd met 13 singlecut geslepen diamantjes. Gr...
Hanger, 375/000, met edelstenen. Hanger in de vorm van een rammelaar bezet met 3 ovaal cabouchon geslepen edelstenen, onyx, chrysopaas en agaat. Grootte hanger 26x20mm. ca 3,0 gram. Als nieuw
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een vierkante kop bezet met 9 princes geslepen diamanten. De zijkanten van de ring zijn voorzien van een schakelpatroon waarvan het midden geelgoud is. G...
Geelgouden ring, 750/000, met een band voorzien van schakeldecor. Met een vierkante kop bezet met een rond gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,...
Lot met drie sieraden met granaat. Een double choker met bloemvormige elementen en 3 hangers, bezet met granaat, een armband met vierkante schakels met 9 granaten, mist 2 stenen en een ring met rozet ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet in bloemvorm in het witgoud bezet met 13 roosgeselepen diamanten. ø kop 13 mm. ø 60. de band van de ring is voorzien van fraaie bewerking. ca ...
Lot zilveren sieraden met een armband, een bedelarmband en -ketting, collier, 2 colliers met hangers, 2 hangers, 8 ringen, 2 paar oorstekers en 3 broches. Totaal ca 114 gram. In redelijk, goede staat.
Zilveren spang met hanger, 925/000. Rond collier met daaraan een langwerpige zilveren hanger met kunststof inleg in diverse kleuren. Lengte hanger 68 mm. ca 17 gram. In goede staat.
Raymond Weil horloge model Gloria, 18 krt gold plated, rond model met een creme kleurige wijzerplaat met bewerking en voorzien van romeinse cijfers, met datumaanduiding. Voorzien van een goldplated ba...
Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische kleden. 1x Klein, Shiraz, beschadigd. 1x Zwart/blauw/groen/creme. Afmeting: 125 x 80 cm. / 132 x 109 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.