This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Goebel eenden, 1970
Result: 140 EUR

Twee grote Duitse porseleinen Goebel eenden uit 1970. Ontwerp G. Bochmann. Minimale chip mogelijk. Afmeting; 29 x 34 x 12 cm. In goede staat.

Twee antieke vazen, 1900
Result: 190 EUR

Twee antieke Fayence vazen. Circa 1900. Bestaande Engelse pijpvaas met figuren/landschap decor, onduidelijk gemerkt. En een Delftse dekselvaas met boten/molen decor, circa 1900. Afmeting: 31 - 34 cm. ...

Antiek Meissen figuur, Papegaai soort
Result: 750 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.
Result: 450 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Drie antieke kastkommen Ø 18 cm.
Result: 150 EUR

Drie antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Circa 1880. Ongemerkt. Chinoiserie decor. Eén kom gelijmd. Afmeting: H 8,5 x Ø 18 cm. In redelijke/goede staat.

Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.
Result: 2.500 EUR

Grote renaissance Fayence apothekerspot met vrouw in landschap decor. Circa 1650 - 1700. Italië. Enkele randschades. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Vijf antieke Petrus Regout kastkommen Ø 20 cm.
Result: 180 EUR

Vijf grote antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor: Sana. Eén kom chip. Eén kom haarlijn, rest goed. Afmeting: H 10 x Ø 20 cm.

18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.
Result: 650 EUR

Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm.
Result: 325 EUR

Twee antieke Delftse Fayence knobbelvazen met floraal chinoiserie decor. Bovenrand gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.
Result: 550 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.

Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.
Result: 80 EUR

Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Platelen vaas, H 31 cm.
Result: 80 EUR

Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Thüringen papegaaien, 1930
Result: 275 EUR

Twee Duitse Thüringen porseleinen papegaaien. Circa 1930. Twee verschillende merken. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm.
Result: 1.200 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/leeuw decor. Gemerkt De Bijl. Enkele chips. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.

4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles
Result: 250 EUR

Antiek 4-pas porseleinen tegeltableau van Porceleyne Fles Delft. Circa 1910. Afmeting: 31 x 31 cm. In goede staat.

Herend vaas, H 33 cm.
Result: 60 EUR

Grote porseleinen Herend vaas met bloemen/fruit/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Vier antieke tegels, 1910 - 1920
Result: 80 EUR

Vier antieke Art Deco/Jugendstil majolica wandtegels. Circa 1910 - 1920. Visser + vissersvrouw. Maanvis + haan. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (5x)
Result: 275 EUR

Vijf antieke Duitse Jugendstil majolica tegels met lelie decor. Circa 1910. Servais Werke A.G. Ehrang. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm.
Result: 90 EUR

Drie antieke polychrome Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. (naar lampetkan) Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm.
Result: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence knobbelvazen met floraal decor + bodemmerk A.P. + A.D. Eén vaas goed, één vaas gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse schenkkan
Result: 1.200 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antieke majolica tabakspot, 1900
Result: 60 EUR

Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Twee Duitse theebussen
Result: 40 EUR

Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Dresden gebakset
Result: 50 EUR

12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.