This website uses cookies

55. Januariveiling 2023

Auction on Thursday, January 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Colenbrander/Ram vaas 'Onkruid'
Result: 375 EUR

Colenbrander/Ram beker 'Zwaai'
Result: 600 EUR

Colenbrander/Ram schotel 'Museaal'
Result: 1.800 EUR

2x Colenbrander/Ram schaal 'Open'
Result: 1.400 EUR

Antieke steengoed piedestal, H 130 cm.
Result: 420 EUR

3-Delig Delfts klokkenstel
Result: 1.700 EUR

Colenbrander/Ram vaas 'Naaloop'
Result: 1.600 EUR

Colenbrander/Ram vaas 'Aardbeien'
Result: 350 EUR

2x Colenbrander/Ram vaas '1922'
Result: 950 EUR

2x Colenbrander/Ram bord 'Barsten'
Result: 900 EUR

2x Colenbrander/Ram vaas 'Hol'
Result: 900 EUR

2x Colenbrander/Ram schaal 'Strooming'
Result: 700 EUR

2x Colenbrander/Ram vaas 'Brocaat'
Result: 1.300 EUR

2x Colenbrander/Ram vaas 'Spichtig'
Result: 1.800 EUR

Colenbrander/Ram vaas 'Druipend'
Result: 1.700 EUR

Meissen figuur
Starting price 1.000 EUR

Duitse Meissen porseleinen bulldog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 20,5 x 10,5 cm. In zeer goede staat.

Meissen figuur
Starting price 1.200 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen hond. Gemerkt Knauff + nummers. Circa 1900. Gerestaureerd bij haren hondenkop. Afmeting: 24 x 31 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam 6-delig Delfts kaststel
Starting price 1.700 EUR

Porseleinen devotie portret
Starting price 100 EUR

2x Majolica wandconsole (Italië)
Starting price 200 EUR

Twee grote Italiaanse majolica wandconsoles met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 30 x 26 cm. In goede staat.

Herend dekselterrine
Result: 275 EUR

Kapitale K.P.M. dekselterrine Ø 33 cm.
Starting price 1.200 EUR

Kapitale 19e eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dekselterrine met ramskoppen en verguld bronzen montuur. Handbeschilderd met figuren/bachus decor. Afmeting: 42 x Ø 33 cm. In zeer goede staat.

12x Apothekerspot (serie)
Result: 4.250 EUR

Zeldzaam Haviland Limoges France servies
Starting price 400 EUR