This website uses cookies

55. Januariveiling 2023

Auction on Thursday, January 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Antiek vuursteen pistool, L 43 cm.
Result: 1.500 EUR

Groot saluteer kanon
Result: 900 EUR

Ruiter pistool, L 51 cm.
Result: 900 EUR

Lot oosterse dolken (9x)
Result: 400 EUR

Lot oosterse dolken. Aantal: 9 stuks. India, Perzië, China. Onder andere; jade + plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: In goede staat.

Antiek pistool, L 32,5 cm.
Result: 300 EUR

Antiek karabijn, L 108 cm.
Result: 300 EUR

Antiek karabijn. Portugal. Model 1904. Duitse Waffen und Monition Berlin nr. 82. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.
Result: 250 EUR

Gesigneerd 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer. Met gravering. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.

Frans sabel, L 97 cm.
Result: 225 EUR

19e Eeuwse Frans sabel met bronzen leeuw, houten heft en restanten roggehuid. Tekst op lemet. Afmeting: L 97 cm. In redelijk/goede staat.

Duits zilveren WO II horloge
Result: 225 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, voorzien van een witte wijzerplaat, getekend Nelhen Pam, en met aan de achterzijde een afbeelding van een swastika en de tekst: Gott mit Uns. ø 5 cm. Werkend

Vier oude/antieke Indonesische krissen
Result: 170 EUR

Vier oude/antieke Indonesische krissen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 - 50 cm. In goede staat.

Duits doublé WO II horloge
Result: 160 EUR

Vijf Oosterse wapens
Result: 150 EUR

Vijf Oosterse wapens. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Kris, Indonesië. 1x Vis-harpoen van hout. 1x Korte speer van brons met ijzer. 1x Dolk van been. Afmeting: 50 - 163 cm. In goede staat.

Antiek zwaard, L 93 cm.
Result: 130 EUR

Antiek zwaard. 19e Eeuw of ouder. Heft met leder bekleed + bronzen vergulde knop. Ongemerkt. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 113 cm.
Result: 130 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Penvuur. Veel patina. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.

Antieke lanspunt, L 71 cm.
Result: 120 EUR

Grote antieke smeedijzeren lanspunt. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: L 71 cm. In goede staat.

Antiek Indonesisch kapmes, L 59 cm.
Result: 90 EUR

Antiek Indonesisch kapmes met houtgesneden heft + houten met messing schede. Circa 1900. Afmeting: L 59 cm. In goede staat.

Lot militaria
Result: 60 EUR

Sabel, L 71 cm.
Result: 50 EUR