36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Startprijs 100 EUR
110 EUR

Beschrijving

Twee vergulde 19e eeuwse bronzen Louise Seize wandkaarskandelaren. Later ge√ęlektrificeerd. Afmeting: 45 x 30 x 15 cm. In goede staat.