Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jardiniere met zilver

Startprijs 250 EUR
Resultaat:
375 EUR

Beschrijving

Prachtige kristallen jardiniere ovaal versierd met waaier- en ruitslijpsel geplaatst op een zilveren ronde voet versierd met acanthusbladeren en bewerkte randen met knerren lambrequins en floraal patroon. De ronde voet is voorzien van 4 rijkelijk versierde krulpoten met bladeren en voluten. Aan de schaal zitten 2 zilveren grepen gemaakt uit gekrulde bladeren met bloemen. Van één greep is een stukje afgebroken, bijgevoegd. Verder in goede staat 43x23x25cm.. Minimale chips mogelijk.