Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

9x Zeldzaam Chinees porselein

Startprijs 1.700 EUR
Resultaat:
7.500 EUR

Beschrijving

Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels met haarlijnen. Vijf schotels goed. Zeven kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén deksel gelijmd. Vijf deksel goed. Afmeting: 10,5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.