Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Cassette met 6 Zilveren lepels & vorken

Startprijs 900 EUR
Resultaat:
1.000 EUR

Beschrijving

Cassette met zes 18e eeuwse zilveren lepels en vorken, 916/000, zwaar uitgevoerd. Zwitsers bestek, model hartfilet, voorzien van een sierlijke monogramgravure aan de achterzijde. MT.: Elie Papus & Pierre Henri Dautum, Lausanne. 1760-1793. 21-20 cm. ca 950 gram. Het bestek is geplaatst in een fraaie houten kist. 29x39x12cm. In goede staat