52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Zeldzame 18e eeuwse zilveren bodebus

Startprijs 600 EUR
niet verkocht

Beschrijving

Zeldzame zilveren bodebus, 18e eeuw, gemaakt uit filigrain met een ovaal medaillon met ingelegde vergulde afbeelding van een cherubijn met bloemen en kristallen venster. Onderaan de hanger zitten 5 antieke munten, o.a. Stad Utrecht 1765, Hollandia 1753, VOC 1756, West Frisia 1764. Grootte 62x5cm. ca 89 gram. In redelijk goede staat.