Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren servies

Startprijs 700 EUR
Resultaat:
1.100 EUR

Beschrijving

Prachtig zilveren servies, 833/000, met een groot dienblad met daarop een comfoor met theekan, een melkkan en een suikerbak, voorzien van een gezaagde rand met ovaal decor en een parelrand. Het comfoor is afwijkend n model en is geplaatst op 3 getorste poten met bollen en van een andere maker. MT.: thee servies: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl: rond 1893. En een zilveren klontjestang met biedermeier gravering. Dienblad 56x44x6cm, theekan 19x12x15cm, melkkan 13x8x11cm, suikerbak ø12x13cm en comfoor ø12x9cm. Totaal ca 2850 gram. In goede staat. ,