Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Hollandse tegels (18 st.)

Startprijs 150 EUR
Resultaat:
180 EUR

Beschrijving

Lot van 18 stuks antieke Hollandse keramieken tegels. Divers. De zeven grote tegels + één kleine ANWB tegel zijn gemaakt door 'de Porceleyne Fles'. Vijf tegels Westraven met afbeeldingen van provincie + Hollands wapen en boot op zee. Twee tegels regering jubileum 1898 - 1938, gemaakt door Koninklijke Goedewaagen Gouda. Eén groene tegel Mosa 7 Januari 1937. Eén tegel Witte Huis Rotterdam, Société Céramique Maastricht. Eén tegel Regina Delfts blauw met opschrift 5 Mei 1945. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.