Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Frans zilveren servies, 3 delig

Startprijs 600 EUR
Resultaat:
725 EUR

Beschrijving

Zilveren servies, 3 delig, Frans, 950/000, met een theekan, melkkan en een suikerpot, rond model versierd met guirlandes, lambrequins met bloemdecor en een parelrand. Het servies is geplaatst op uitgewerkte krulpoten voorzien van een aanzet met palmetten en floraal decor. De gekrulde greep is versierd met een acanthusblad, 24x16x21cm, 12x8x13cm en 18x14x17cm. Totaal ca 1394 gram. Iets gedeukt verder in goede staat