Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Zilveren doos met agaat

Startprijs 250 EUR
Resultaat:
275 EUR

Beschrijving

Sierlijke zilveren doos, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model, geschulpte bewerking en voorzien van getorste bewerking langs de randen. Het gecontourneerde scharnierende deksel is voorzien van floraal graveerwerk en van een opgesoldeerd open rechthoekig element bezet met ovaal cabouchon geslepen bruin agaat. Geplaatst op 4 krulpoten met palmetten. Voorzien van een vergulding aan de binnenzijde. 14x12x7cm. ca 343 gram. Valenza Italië. In goede staat