Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Zilver verguld bakje met agaat, Wolfers

Startprijs 1.000 EUR
Resultaat:
1.300 EUR

Beschrijving

Bijzondere schaaltje gemaakt door Wolfers Brussel. Serveerschaal uit agaat geplaatst op een zilver vergulde ronde voet, 925/000, met getorste rand. En voorzien van een zilver vergulde kikker die deels over de rand hangt. 16x14x10cm. ca 337 gram. In zeer goede staat.