Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Zilveren tablet

Startprijs 200 EUR
Resultaat:
275 EUR

Beschrijving

Zilveren tablet, 830/000, ovaal gecontourneerd model met omgeslagen rand. Gemerkt: Begeer, van Kempen & Vos. 35x26x1,5cm. ca 580 gram. In goede staat