Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Zilveren theebus

Startprijs 275 EUR
Resultaat:
350 EUR

Beschrijving

Zilveren theebus, 800/000, ovaal achtkantig voorzien van een bewerkte rand met floraal decor en een knop in de vorm van een kelk. De theebus heeft een vergulde binnenzijde. MT.: Weinranck & Schmidt Hanau. 9x7x13cm. ca 227 gram. In zeer goede staat