Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Zilveren kluwenmandje

Startprijs 100 EUR
Resultaat:
100 EUR

Beschrijving

Zilveren kluwenmandje, 835/000, iets ovaal model met gezaagd patroon in halve cirkels. Geplaatst op een ronde rand met florale bewerking. Het mandje is voorzien van een beugel, ook met florale bewerking. 10x9x10cm. ca 68 gram. Op de bodem voorzien van gravure: Oma Wilkens, 1890 5-4 1980. MT.:G.Wijland, Schoonhoven. jl.:q:1976. In goede staat.