Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Zilveren toilet-set, Gustave Keller

Startprijs 500 EUR

Beschrijving

Zilveren toiletset, 950/000, 3 delig, voorzien van 2 flacons, vierkant met ronde schroefdop en een rechthoekige dekseldoos. Allen voorzien van een guilloche bewerking, een monogramgravure: P.C. en een vergulde binnenzijde. MT.: Gustave Keller, Paris, 1879-1955. totaal ca 380 gram. 4,5x4,5x9,5cm en 13,5x4x3,5cm. In zeer goede staat