Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Witgouden oorhangers Pomellato

Startprijs 2.500 EUR
Resultaat:
3.000 EUR

Beschrijving

Prachtige witgouden oorringen, 750/000, Pomellato Nude met London Topaas en diamant. Witgouden creolen aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55 ct. Voorzien van een vierkante hanger bezet met een London Topaas. In originele doos. ca 6,4 gram. WVP € 7000,-. Als nieuw.