Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Zeldzaam bakwaaier kabinet

Startprijs 3.000 EUR
3.000 EUR

Beschrijving

Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet. Louise Quinze. Circa 1760. In goede originele staat. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede staat.