Drie oude/antieke glazen vazen met floraal decor. 1x Gemerkt O.P.S. met wijnranken decor. 1x Gesigneerd (beschadigd) met kersentakken. 1x Gemerkt L.N.F. copy 20e eeuw, distelbloemen. Afmeting: 24 - 32 cm. In redelijk/goede staat.