Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

12x Apothekerspot (serie)

Startprijs 3.000 EUR
4.250 EUR

Beschrijving

Twaalf 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor, waarbij zeldzame kleine exemplaren. Diverse beschadigingen en/of chips. Afmeting: H 11,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.