Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Chinese schenkkan, H 22 cm.

Startprijs 700 EUR
Resultaat:
2.750 EUR

Beschrijving

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zeldzaam decor van paard/paardenmenner in landschap. Chip tuit/glazuur verlies. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.