Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

2 Grote Chinese dekselpotten

Startprijs 800 EUR
Resultaat:
6.000 EUR

Beschrijving

Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen dekselpotten met hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Baluster vorm. 18e - 19e Eeuw. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 45,5 x 26,5 cm. In zeer goede staat.