Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Grote Chinese schotel Ø 36,5 cm.

Startprijs 1.000 EUR
Resultaat:
3.000 EUR

Beschrijving

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Chips rand. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 36,5 cm.