Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Twee grote Japanse dekselpotten, H 92 x Ø 45 cm.

Startprijs 3.200 EUR
8.000 EUR

Beschrijving

Twee grote Japans porseleinen dekselpotten. 18e - 19e Eeuw. Fabeldier, feniks, floraal en goud decor. Eén deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 92 x Ø 45 cm. In goede staat.