Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

2x Kapitale kaarskandelaar

Startprijs 800 EUR

Beschrijving

Twee grote bronzen figuren kaarskandelaren met marmer, deels verguld. Naar antiek voorbeeld. Mooie kwaliteit. Afmeting: 22 x 29 x 12 cm. In goede staat.