Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

Startprijs 250 EUR
Resultaat:
750 EUR

Beschrijving

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/kostbaarheden/eend decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.