Januariveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Vier Chinese borden Ø 21,3 cm.

Startprijs 150 EUR
225 EUR

Beschrijving

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden met tuin decor. Twee borden haarlijn. Twee borden goed. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijk/goede staat.