Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

Grote kang xi schotel Ø 41cm.

Startprijs 800 EUR
Resultaat:
1.600 EUR

Beschrijving

Grote, zeldzame 17e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotel met bloembak decor. Alleen randfrit. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.