Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

Zilveren miskelk

Startprijs 300 EUR
Resultaat:
450 EUR

Beschrijving

Zilveren miskelk met pateen, 800/000, miskelk op ronde voet met floraal gedecoreerde rand. Met een pateen. Beide voorzien van een vergulde binnenzijde. ca 777 gram., met metalen schroef en plaat. ø 16,5x19,5cm. pateen ø 15 cm. In goede staat.