Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

Zeldzame Italiaanse wandgarderobe

Startprijs 400 EUR
Resultaat:
600 EUR

Beschrijving

Zeldzame 19e eeuws notenhouten Italiaanse wandgarderobe, met volle figuren, kroon, draken en familie wapen. Onderkant met Zeus en twee draken + lekbakjes voor paraplu. Meubel is behandeld tegen houtworm. Rechter haak van kapstok is aanwezig. is tweedelig en met losse kroon, Afmeting: 260 x 190 x 26 cm. In redelijk/goede staat.