Juliveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Bijzondere spiegel (verguld)

Startprijs 500 EUR
600 EUR

Beschrijving

Prachtige 19e eeuwse vergulde spiegel met putti + facet geslepen glas. Afmeting: 127 x 40 cm. In zeer goede staat.