Juliveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Delftse tulpenvaas, H 21cm.

Startprijs 1.200 EUR

Beschrijving

18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.