Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotel Ø 39 cm.

Startprijs 300 EUR
Resultaat:
600 EUR

Beschrijving

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi druivenschotel met Kang Xi bodemmerk. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Alléén randfrit. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.